Drobečková navigace

Úvod > Smazat - po kontrole obsahu zákazníkem > O nás

 

 

O nás

Dovolte nám, přivítat Vás na tomto webu.

Nacházíte se na stránkách největšího bowlingového centra v Jihlavě. Bowling snack bar Vám nabízí 4 klasické bowlingové dráhy, příjemné a pohodlné posezení v celém prostoru baru. K dispozici je přes 80 míst k sezení. Kromě bowlingu si dále můžete  zahrát billiard na dvou osmistopých kulečníkových stolech, šipky a  k dispozici jsou také dva vzdušné hokeje a stolní fotbálek. Samozřejmostí je i TV pro sledování sportovních přenosů.

Bowling jihlava

Bowling jihlava

Bowling jihlava

Upozornění návštěvníkům

Dovolujeme si upozornit návštěvníky našeho centra, že vstup do prostoru bowlingových drah a za nimi je možný pouze v přezůvkách. Ty jsou k zapůjčení hned u vstupu na dráhy. Nebo si může donést vlastní obutí. Záleží jen a pouze na vás.

Dále si Vás dovolujeme upozornit, že v celém prostoru bowlingu je ZAKÁZÁNO KOUŘIT.

Děkujeme všem, kdo tato naše pravidla respektují a přejeme příjemnou zábavu. 

 

 

HISTORIE

Bowling snack bar vznikl v roce 2002 jako 1. klasický bowling v Jihlavě v prostorách "staré" Modety, v budově též dříve sídlila prodejna automobilů AAA. Na rozloze 460 m2 se nachází 4 bowlingové dráhy, přes 80 míst k sezení a tzv. hrací koutek pro děti i dospělé. V tomto koutku se můžete "vyřádit" na dvou kulečníkových stolech, šipkách, dvou vzdušných hokejích a stolním fotbálku. V roce 2010 proběhla rekonstrukce prostor, zejména byl nově postaven bar a "recepce" bowlingu. V srpnu 2013 bylo zcela zrekonstruováno sociální zařízení.

 

FIREMNÍ AKCE, RAUTY, OSLAVY

Vzhledem k tomu, že se naše sportovně-zábavné centrum nachází na tak velké ploše, je ideálním přístřeškem pro konání firemních akcí, večírků, prezentací, oslav narozenin, ale i jen k příjemnému posezení. Zajišťujeme také rauty dle přání klientů.

Díky velkoplošné obrazovce můžete prožít sledování sportovních přenosů u nás v baru, stejně jako na stadionu.

 

Bowling Jihlava - Bowlingsnackbar.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BowlingSnackbarJihlava4 Bowlingové dráhyposezenízábavasport -  v JihlavěJihlavskoBar -Hospoda